Tohle miluje Levis Hamilton

29. srpna 2009 v 21:33 | Magda


Mistr světa F1, třiadvacetiletý závodník z Anglie, nám prozradil něco ze svého soukromí. Jak relaxuje, co ho baví i to, že jako závodník se nebojí, ale když řídí jeho přítelkyně Nicole, buší mu srdce strachem...
Kolo Jen co se udělá venku hezké počasí, vezme Lewis kolo, nasadí sluchátka od iPodu a jede na výlet. Dokáže najet i 80 km denně. To je strašný šílenec, viď? :-)
Muzika Když řídí často si pouští svou oblíbenou hudbu. Zbožňuje hip-hop, R B, reggae a funky house. a koho nejvíc smaží na své MP3? The Roots, Boba marleyho a Seana Paula.
Párty Často uspořádá doma párty pro své přátele. Nemá moc času chodit na návštěvy, a tak je vždycky svolá k sobě domů a tam dovádí.
Bageta Je často na cestách, vytížený a nemá čas na nějaké dlouhé vařenínebo chození na oběd. Řeší to tak, že se zastaví na nejbližší benzínce a tam si koupí svou oblíbenou sýrovou bagetu.
Hodinky Říká se: Každý správný muž by měl mít hodinky. A Lewis je toho příkladem, potrpí si na kvalitní hodinky, bez nich by asi nemohl vůbec existonat!
Jeho holka Miluje Nicole Scherzinger - nádhernou snědou krásku, zpěvačku ze skupiny ThePussycat Dolls. Říká o ní, že je tím nejlepším, co ho v životě potkalo, a navíc drsná dračice v řízení. Až s ní zažil strach z jízdy!
Motokáry Na motokárech začínal v 8 letech, od 11 let si ho vzala pod ochranná křídla stáj McLaren - Mercedes. Ve formuli 1 debutoval předloni. Stal se vicemistrem světa F1 2007 a mistrem světa F1 2008 (nejmladší šampion v historii F1).
Posilovna Aby si udržel fizičku, chodí třikrát týdně do posilovny. Zbožňuje tenhle druh cvičení, protože u něj vždycky vybije hodně energie a cítí se pak jako znovuzrozený.
Ovocné džusy Aby byl zdravý a fit, často si dělá domácí džusíky. Nejvíc mu chutná klasika - pomerančový.
Kytara Od dětství rád brnká na kytaru. V pubertě si myslel, že na to nejlíp sbalí holky, proto každé předvedl svoje solíčko na kytaru a pak se teprve seznamoval. Často to klaplo :-)
Kino Je filmový maniak, nejnovější filmy a premiéry, to je jeho! Navíc je to výborný typ na rande. Nicole, popcorn a kola, to je prostě báječně strávený večer protohohle snědého týpka...
Anglie V Anglii se narodil a strávil šťastné dětství. Městečko Tewin v hrabství Hertfordshire vždy bylo a bude jeho nejoblíbenějším místem na světě.
Pověry Asi bys to do takového tvrďáka, jako je Lewis, neřekla, ale je pěkně pověrčivý kluk. Ale má to trošku obrácené, věří tomu, že černá kočka přináší štěstí.
Squash, tenis Je docela dooost soutěživý typ, takže když s nejlepším kámošem vyrazí na tenis nebo squash, přátelství jde stranou a on bojuje do posledních sil!
Knihy Největším relaxem je pro něj čtení knih. Nejradši má ty historické, ze kterých se dozví něco o anglické historii, a nebo sci-fi.
http://www.topnews.in/sports/files/lewis-hamilton.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama